Partnerite tooted

ZW3D võimaldab integreerida spetsiaaltööriistu, et aidata teil välja
töötada loovaid ja kvaliteetseid tooteid, mida saab kiiremini ja kuluefektiivsemalt turundada.

Try KeyShot for Free!

  KeyShot 3D visualiseerimis ZW3D CAD/CAM jaoks

  KeyShot on täiustatud 3D visualiseerimis, mis lihtsustab kogu meedialoomise protsessi intuitiivse, sujuva kasutajaliidesega ning revolutsioonilise.

  ZW3D plugin KeyShot toob tootedisaini töövoogu ühe hiireklõpsuga integreerimise.

  Kasutusvaldkond: autotööstus, insenerilahendused, meelelahutus, disain, juveeliäri, turundus

  Vajalik rakendus: ZW3D 2015 või uuem.

  KeyShoti omadused
  KeyShot pakub tööriistu ja kiireimat töövoogu liikumatute ja animeeritud kujundite loomiseks. Vaid mõne minutiga saate rakendada teaduslikult täpseid materjale, töötada tekstuuride ja siltidega, kohandada HDRI-i ja füüsilist valgustust, liigutada kaamerat täiuslikuks võtteks.

  Lihtne liides
  KeyShoti lihtne kasutajaliides on minimaalne, kuid tõhus, koos kõigi täiuslikuks visualiseerimiseks vajalike võimalustega ja töövoogu takistavate segadusteta.

  Visualiseerimiskiirus
  KeyShoti kiirus on konkurentsitu. Olenemata sellest, kas kasutate väikest sülearvutit või mitme protsessoriga võrku ühendatud serverit, kasutab KeyShot kõiki saadaolevaid tuumasid.

  KeyShot tutorialhttps://www.keyshot.com/learning/tutorials/

  Keyshot animation is not available for Zw3D plugin, User need Keyshot PRO version for making animations

   

   

  Try SimWise for Free!

   SimWise FEA ZW3D jaoks on lõplike elementide analüüsimise tööriist

   SimWise analüüsib ZW3D-s disainitud mehaaniliste osade lineaarset pinget.
   See on väga automatiseeritud ja tuleb toime suure osa FEA-ga seotud keerukusega, pakkudes samal ajal võimsaid funktsioone kasutajatele, kes puutuvad kokku lõplike elementide meetodi keerukustega.

   See edastab geomeetria otse ZW3D-sse ja võimaldab teil mudelile lisada konstruktsioonispetsiifilisi üksusi, mille tulemuseks on teie disaini funktsionaalne konstruktsiooniline prototüüp. See simuleerib seda prototüüpi, kasutades tipptasemel füüsikat ja matemaatilisi tehnikaid, ning esitab simulatsiooni tulemused erinevates graafilistes ja numbrilistes vormingutes.

   Kasutusvaldkond: mehaanilinel

   Vajalik rakendus: ZW3D 2014 SP või uuem

   Omadused

   Laiaulatuslik koormuste ja piirangute kogum

   SimWise FEA-l on laiaulatuslik kogum funktsionaalseid objekte, mis lisatakse teie CAD-mudelile, et luua funktsionaalne konstruktsiooniline prototüüp. Nende objektide hulka kuuluvad: kontsentreeritud koormused, jaotatud koormused, momendid ja surved

   Piirangud ja sunnitud ümberpaigutamised
   Ettenähtud temperatuurid, elektrit juhtiv ja konvektiivne soojusvoog ning kiirgus
   Kõiki neid väärtusi saab juhtida SimWise‘i valemikeele abil. Kõik need objektid kantakse vastavale geomeetriale, mitte punktidele ja elementidele nagu traditsioonilises FEA-tootes.

   Lahendustehnoloogia
   SimWise kasutab kiiret, korduvat lõplike elementide analüüsi lahendajat, mis kasutab ära mitmetuumalisi protsessoreid ja põhineb meetodil Preconditioned Conjugate Gradient. SimWise FEA kasutab ainult kümnepunktilisi tetraeederelemente ja lahendaja on seda tüüpi probleemi jaoks optimeeritud.

   SimWise FEA võib kuvada FEA-tulemusi varjutatud kontuuridena, deformeerunud kujunditena või animatsioonidena. Lisaks nendele tehnilistele näitajatele arvutab SimWise FEA pinge tulemustes ka ohutustegureid ja vigu ning neid mõlemaid saab kuvada varjutatud kontuuridena.

   Kohandatavus tähendab kindlustunnet
   Kohandatavus võimaldab täpsustada FEA-mudelit suure pingega piirkondades.
   Veatulemusi saab kasutada korduva lahendusprotsessi jaoks, mida nimetatakse h-kohandatavuseks, kus veatulemusi kasutatakse lõplike elementide võrgu täpsustamiseks suurte veaväärtustega piirkondades ja selle uue võrgu abil teise lahenduse alustamiseks. Uues lahenduses sisalduvaid vigu võrreldakse eesmärgiga, ja kui mudelis esinevad veaväärtused ületavad siiski eesmärki, korratakse protsessi järjestikuste võrgu täpsustuste ja analüüsidega kuni veaeesmärgi saavutamiseni. Suureneb kindlustunne tulemuste osas ja ei ole vaja eriteadmisi asjakohaste võrgutehnikate kohta.