fbpx

Paindlikud litsentsimisvõimalused

Litsentsimisvõimalused, mis on määratletud vastavalt litsentsinumbrile ja litsentside haldamise meetodile: autonoomne või võrgus.
Litsentsimisvõimalused, mis on määratletud vastavalt litsentsimiskandjale: tarkvaravõti või tongel.

1. Autonoomne versioon on ideaalne litsentsi taotlemise võimalus väikekontoritele ja spetsiifilistele kasutajatele, võrguühendust pole vaja.
2. Ujuvlitsentsid pole seotud konkreetse tööjaamaga, seega pakub see meetod paindlikku ja tõhusat lähenemist kasutajatele, kes kasutavad rohkem kui ühte ZWSOFT-i toodet, kasutavad ZWSOFT-i tooteid vahelduvalt või muudavad sageli füüsilist asukohta.
3. Litsentsi laenamine võimaldab tööjaamal kasutada võrgulitsentsi koopiat serveriga ühendust loomata. See võimaldab tööjaamal töötada väljaspool kontorit.
4. Paigaldusviisard võimaldab administraatoril luua paigaldamiseks paigalduskujutise.
5. Võrgulitsentsimine nõuab kohtvõrguühendust. Ujuvlitsentside lubamiseks peavad tööjaamad looma ühenduse litsentsiserveriga kohtvõrgu kaudu. See konfiguratsioon nõuab tööjaama ja serveri vahelise ühenduse säilitamiseks usaldusväärset ja madala latentsusajaga võrguühendust.
6. Virtuaalse privaatvõrgu (VPN) seadistus võimaldab kauglitsentsimist. VPN-litsentsimine on ideaalne lahendus rahvusvaheliste ettevõtete jaoks oma litsentsi(de) haldamiseks.
7. Tarkvaravõti on litsentsimisvõimalus litsentside hõlpsaks edastamiseks erinevate arvutite vahel. Selle võimaluse kasutamiseks on vaja internetiühendust ja see sobib ideaalselt erinevates asukohtades asuvatele erinevatele arvutitele.
8. Võrreldes tongel-litsentsimisega on oma litsentsimisvõimalust mugavam muuta. Näiteks kui soovite standardversioonist üle minna professionaalsele versioonile, autonoomsest versioonist võrguversioonile või vajate ühest võrgulitsentsist rohkem koopiaid, on palju lihtsam taotleda lihtsalt teist litsentsi, mitte vahetada teise tongli vastu, mille käsitsemine ja kohaletoimetamine võtab aega.